![](https://i2.wp.com/mcd.org.ua/wp-content/uploads/2020/08/109374210_1479445952216465_2789753365258697182_n.jpg?w=584&ssl=1)
На початку липня у Міському центрі дитини відбувся семінар щодо психологічного супроводу дітей, що постраждали від домашнього насильства. Під час зазначеного заходу було розглянуто особливості консультування дітей з метою виявлення ознак насильства, організаційні нюанси діагностики таких випадків, зокрема, з метою попередження ретравматизації дитини у процесі її проведення. Також було обговорено особливості консультування батьків, у тому числі тих, хто є підозрюваними у скоєнні насильства.
Було оглянуто основні сучасні методики діагностування ознак фізичного та сексуального насильства, особливості їх застосування, а також сучасні напрямки психокорекційної/психотерапевтичної роботи з дітьми, що зазнали насильства.
Крім того, практичним психологам Центру було надано інформацію щодо основ первинного кризового супроводу дітей, що зазнали сексуального та/або фізичного насильства.