Діти це не тільки радість для батьків, але й вічний двигун, який протягом дня виділяє масу енергії, вони можуть протягом дня бігати, грати, стрибати і при цьому залишатися бадьорими і веселими. Звичайно, хочеться розпланувати день так, щоб ігри дітей стали не просто веселішими, а й розвиваючими. Особливо це корисно для дітей – дошкільнят.
Не залишайте дітей самих вдома і не ігноруйте їхніх прохань та бажання уваги.
![](https://i0.wp.com/mcd.org.ua/wp-content/uploads/2020/04/Геймал-2.jpg?w=584&ssl=1)