Тренінг «Введення в принципи встановлення емоційного зв’язку в Терапії, заснованій на довірчих взаємовідносинах» (Девід Літтл)

Шановні усиновлювачі, опікуни та прийомні батьки!

Запрошуємо вас  відвідати тренінг Девіда Літтла (David Little) на тему: «Введення в принципи встановлення емоційного зв’язку в Терапії, заснованій на довірчих взаємовідносинах»,

який відбудеться 24 березня 2018 р. з 10 до 17 год.

Тренінг безкоштовний! З вас щось смачненьке на каву-брейк.
Обов’язкова попередня реєстрація за телефоном (063) 188-63-46.

Кількість місць обмежена.

Прихильність — це найважливіша динамічна система в розвитку дитини, а для дітей зі складною історією здорова прихильність — це найважливіший компонент зцілення. З попереднього курсу «Терапія, заснована на довірчих взаємовідносинах» ви дізнались, що незважаючи на те, що діти, які пережили глибоку травму в стосунках мають надію на зцілення.

Девід Літтл (David Little) – міжнародний тренер з США, пройшов навчання терапії, що базується на довірливих взаємовідносинах, на основі якої розробив курс занять «Бути батьками зраненої дитини».

Девід та його дружина Колін 2007 року усиновили 13-ти річних дівчаток-близнюків з Росії. Тоді вони ще не знали, що їхні усиновлені доньки пережили жорстоке нехтування на кожній стадії свого розвитку та мали пренатальну травму головного мозку. Девід та Колін навчились застосовувати стратегії сенсорного виховання дітей, щоб здобути довіру та підкреслити цінність своїх стосунків із доньками.

Be Sociable, Share!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.